2018.04.14 8. MFFA Animocje – Afterparty

29749914_1637344569688692_6751822702192806077_oJak co roku zapraszamy na Animocjowe afterparty do klubu MÓZG. W sobotę, 14 kwietnia wieczorem. Startujemy w okolicach godziny 23.00. W tym roku na parkiecie rządzić będą połamańce z najwyższej półki.

_________________________________________________________

Zagrają dla Was:

Handra
Duet producencki stworzony przez Marka Szpaka (Screwball) i Filipa Zdrodowskiego (RanyJulian), dwójkę bydgoszczan, mieszkających na co dzień w Poznaniu i Warszawie.
Produkcje HANDRA to połączenie klasycznych, technicznych drum&bassowych brzmień z nowoczesnymi, surowymi i minimalistycznymi dźwiękami, utrzymany w mrocznej i nostalgicznej konwencji.

SNIK
Występujący pod tym aliasem Mateusz Dudziński to DJ oraz producent muzyki elektronicznej z ponad 10-letnim stażem.
Jego produkcje i występy na żywo przepełnione się głębokim i przestrzennym brzmieniem oraz niestandardowymi barwami, tworząc klimat i doznania nie tylko dla koneserów muzyki elektronicznej.

Prove Correct
Producent i Dj, który przygodę z muzyka rozpoczął w ‘97 roku tworząc pierwsze mniej lub bardziej udane kompozycje hardcore rave jako Bandicoot. Z czasem zaczął interesować się także Dj’ką. Do 2001 roku jego oldskoolowe sety można było usłyszeć we wszystkich większych miastach w Polsce na imprezach takich jak: Oldskool Heaven, Hypodermik, Czarna Magia czy Adrenalin Flowing. Po tym okresie Bandicoot zmienił pseudonim i przestał udzielać się na scenie dj’skiej. Jako Subhate zajmował się rożnymi stylami Jungle i D’n’B, ale po krótkiej przygodzie uciekł w bardziej eksperymentalny bardzo szybki breakbeat. W 2003 roku ustawił własne studio, zmienił po raz kolejny pseudonim i jako PROVE CORRECT na poważnie zajął się muzyką.

_________________________________________________________

WSTĘP WOLNY!

_________________________________________________________

Pokaż mniej