2017.04.01 Front Row Crew Night #2: Hey Karen (album release show)/Paloma&Blanca/Bkzcb

frc night 2 posterFront Row Crew to przyjacielska kolaboracja na trasie Białystok – Warszawa i na odwrót. Po raz kolejny łączymy swoje siły na jednej scenie – jeden live act i dwa DJ sety. Wszystko z przyjaciółmi, dla przyjaciół i przyjaciół naszych przyjaciół.
Warszawę reprezentować będzie Hey Karen oraz Bkzcb, a w barwach Białegostoku wystąpią Paloma & Blanca, ćwierćrezydentki kultowego klubu Metro.
Będzie tanecznie i kolorowo. Tańczymy do rana! Do zobaczenia!

HEY KAREN (live act)

Hey Karen to projekt muzyczny założony przez Bartka Urbana. Jego muzyka, którą od początku do końca sam wykonuje, produkuje i wydaje, charakteryzuje się brzmieniami z pogranicza indietroniki, synthpopu i electroclashu. 1 kwietnia 2017, w dniu imprezy, ukaże się czwarty album projektu pod tytułem „If Yes Means Yes Then No Means No”.

http://fb.com/heykarenofficial/

PALOMA & BLANCA (DJ set)

Charisma, uniqueness, nerve and talent. Nadal nie doszłyśmy do porozumienia, która jest Palomą, a która Blancą. Jak kiedyś to ustalimy, to damy znać.

http://fb.com/palomablancaduo/

BKZCB (DJ set)

Ukrywający się pod tym pseudonimem Łukasz zaserwuje selekcję swoich połamanych rytmów, idealnych do depresyjnego tańca-połamańca.

start: 22, tax: 10 zł